Prodej

 

K prodeji nabízíme nejen ryby živé, které můžeme rozdělit na ryby tržní a ryby násadové, ale i výrobky z ryb vyprodukovaných v rámci našeho rybářství. Našim odběratelům můžeme nabídnout násady v různých věkových kategoriích, které jsou vhodné zejména k zarybňování. V rámci prodeje zpracovaných ryb si můžete vybrat mezi výrobky ze pstruha, sivena, kapra či amura. Naše ryby zpracováváme vždy čerstvé, což je záruka kvality a skvělé chuti.

Výhradně se zabýváme zpracováním sladkovodních ryb z naší produkce na Vysočině. Největší podíl naší produkce zaujímají výrobky ze pstruha, sivena a také z kapra. Výrobky z vedlejších druhů ryb jako je např. amur, lín, štika, candát, sumec máme k dispozici v omezeném množství pouze v období jarních a podzimních výlovů. Zpracováváme vždy čerstvé ryby, které jsou následně vakuově balené. Trvanlivost našich výrobků při teplotě 0°C až 3°C je 7 dnů od data výroby.

Naše výrobky získaly ocenění KLASA, ČESKÝ VÝROBEK, TOP DELIKATESA. Přesvědčte se sami o jedinečné chuti našich ryb a vyberte si z naší nabídky.

 

Druh produktu

Cena bez DPH

pstruh duhový kuchaný

160,- Kč/kg

pstruh duhový fileta s kůží

255,- Kč/kg

pstruh duhový fileta bez kůže

275,- Kč/kg

pstruh lososovitý kuchaný

165,- Kč/kg

pstruh lososovitý fileta s kůží

265,- Kč/kg

pstruh lososovitý fileta bez kůže

285,- Kč/kg

siven americký kuchaný

165,- Kč/kg

siven americký fileta s kůží

265,- Kč/kg

siven americký fileta bez kůže

285,- Kč/kg

 

Akce do vyprodání zásob!

Do vyprodání zásob nabízíme naše kapry za cenu 60 Kč/kg v živém! 

 

Objednávky na:

Tel.: 722 922 319
E-mail: objednavky@rybarstvikolar.cz

 

Živé ryby

Živé ryby - Tržní a násadové

Tržní ryby celoroční nabídka:

Tržní ryby sezónní nabídka - pouze v období jarních a podzimních výlovů:

Násadové ryby

Vedle klasické rybníkářské produkce se zabýváme i chovem lososovitých ryb. Součástí činnosti je zajištění dostatečného množství násad nejen pro vlastní produkci tržních ryb ale i pro prodej ostatním odběratelům. Násadové ryby v různých věkových kategoriích jsou vhodné zejména k zarybňování.
Z hlediska prodeje násad je prodáván kapr v kategoriích:                 

Násady mohou být dodány, jak v hladké formě, tak i v šupinaté, váhové průměry se v rámci kategorii liší podle loveného rybníka. 
Násady ostatních druhů, tj. amur 1-3letá násada, candát 1-3letá násada, lín 1-3letá násada, štika 1-3letá násada jsou nabízeny podle momentálního stavu v období jarních a podzimních výlovů, po ústní dohodě. Naše násadové ryby jsou distribuovány buď jako export do zemí EU, nebo ostatním rybářským subjektům, rybářským svazům či vlastníkům soukromých rybníků. Vysoká kvalita našich násadových ryb je dána kvalitou prostředí a odpovídající péčí, proto se k nám téměř všichni odběratelé rádi vrací.

V případě Vašeho zájmu o tržní i násadové ryby, nás prosím kontaktujte na níže uvedených prodejních místech (sádkách).

Prodejní místa: 

 pstruh_duhovy3

Líhně - vlastníme dva objekty:

Líheň Velká Losenice
Líheň Velká Losenice se nachází v areálu stejnojmenné pstruhárny a je zaměřena na produkci plůdku a raných stádií lososovitých ryb, převážně pstruha duhového. V současné době je připravována její kompletní rekonstrukce s přispěním Operačního programu Rybářství.

Kapří líheň „Petrův Zdar“
Kapří líheň nacházející se v katastrálním území  Pikárec pod rybníkem Kuchyň, byla založena kolem roku 1890, jako tzv. „Velkostatku Moraveckého Kapří líheň“. Je určena k produkci váčkového plůdku kapra. Na líhni jsou používány generační ryby – původní populace Křižanovského hladkého kapra

Výtěr probíhá dle počasí od 10. 5. do 15. 6. . V současné době je líheň celkově rekonstruována s přispěním Operačního programu Rybářství. Jedním z cílů rekonstrukce je i rozšíření vytíraných druhů ryb, zejména o štiku a candáta.

 VOP_8054

OCENĚNÍ KVALITY
NAŠICH VÝROBKŮ

klasa A
Český výrobek
Top Delikatesa